Українська тенісистка Леся Цуренко не змогла пробитися до чвертьфіналу турніру в Вашингтоні

02 августа 2019 г., 10:48:00   1683   0

Леся Цуренко

35-та ракетка світу Леся Цуренко поступилася у другому колі турніру серії WTA International у Вашингтоні.

Цуренко програла представниці Казахстану Заріні Діяс, котра займає 84-те місце в світовому рейтингу,  з рахунком 4:6, 4:6.

У першій партії українка за рахунку 1:5 виграла три гейми поспіль, однак зрівняти його не змогла. У другій партії Цуренко повела 2:0, але відразу ж дала суперниці відігратися, а за рахунку 4:5 дозволила Діяс зробити брейк і виграти матч.

Таким чином рахунок особистих зустрічей між ними став 3:2 на користь тенісистки з Казахстану.

Нагадаємо, що наступного тижня українка Леся Цуренко виступить на хардовому турнірі у канадському Торонто.